Kullanım Koşulları

Uyulması Gereken Kurallar

Kullanıcılar 13 yaşından küçük olmamalıdır. Kullanıcı KolayResim.com adresine yüklemiş olduğu resimler, adult, yasadışı projeler, kişilik haklarına zarar veren resimler, hak ve hukuka aykırı resimler veya paylaşımlar yüklemek ve bunu paylaşmak yasaktır. Yukarıdaki şartlar dahilinde yapmış olduğu yükleme ve paylaşımın tüm yasal hakları kullanıcıya ait olup herhangi bir yasal ve/veya yasa dışı olay, hakaret, dava v.b. durumlarda KolayResim.com adresine hak talep etmeyeceğini kabul ve/veya taahhüt etmiş sayılacaksınız. Herhangi bir durumda KolayResim.com adresi sorumlu olmamak ile beraber yasak ve illegal olan resim paylaşımları yapan ve yayınlayan kişi, kurum veya kullanıcılar adına gerekli hukuki ve yasal işlemler başlatılacaktır. Tüm kullanıcılar KolayResim.com adresinin belirtmiş olduğu kurallara uymak zorundadır. Aksi takdirde tüm olay, suç ve hatanın kendinden kaynaklanacağını kabul ve/veya beyan etmiş sayılacaktır. KolayResim.com güvenli ve dürüst dosya paylaşmanızı önerir, Yukarıdaki kuralları KolayResim.com istediği zaman, ve/veya istediği şekilde haber vermeden, kendi lehine değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

Koşullar

Aşağıdaki belirtilen durumdaki koşulları bütün kullanıcı, kurum ve kişilerin kabul ettiğini belirtir, aksi takdirde kişi, kurum ve kullanıcı hiçbir şekilde hak talep etmeyeceğini, bütün kötü veya illegal durumların kullanıcı, kişi veya kurumlara ait olduğunu belirtir.

Kullanıcı veya kişiler yasak olan tüm resimlerden arınmış paylaşım yapmak zorundadır. Aksi takdirde tüm sorumluluk kullanıcı, kurum ve kişiye ait olacaktır

Kullanıcılar, KolayResim.com adresine kendilerinin yükleme (Upload) yapmadıkları halde başka kişi veya kullanıcı tarafından KolayResim.com adresine Yükleme (Upload) yapmış olan bir illegal ve kural dışı bir resmi KolayResim.com adresinden, indirme (Download ) yapan kişi yükleme (Upload) yapan kişi ile ayni suçu işlemiş olacağını kabul eder, herhangi bir hukuk sürecinde aynı suç ile yargılanacağını bilmesi gereklidir.

Kişilik hakları, kanun ve devlet işleri, askerlik ile ilgili bildirimler, kişi veya kurumların özel yazışmaların, adult veya porno içerikli resim v.b. bütün kötü zayiat durumları kullanıcıya ait olup herhangi bir durumda KolayResim.com sitesinden hak talep edemezler. Aynı şekilde yukarıda bahsedilen durumlara maruz kalmış kişi kurum veya kullanıcılar da KolayResim.com adresinden hiçbir şekilde hak talep edemez.

KolayResim.com istediği zaman istediği şekilde adres, kimlik veya kural değişikliğine gidebilir. Bu durumda kullanıcı ve kişiler hiçbir hak ve hukuk talep edemezler

Telif Hakkı Bilgileri

KolayResim.com sitesine yüklenen resimlerin bütün hakları kullanıcı, kişi veya kuruma aittir. KolayResim.com sitesinden hiçbir şekilde hak talep edemezler.

KolayResim.com sitesine yüklemiş olduğunuz resimler KolayResim.com sitesi istedigi zaman silebilir engelleyebilir veya kaldırabilir. Bu Durumda Kullanıcı KolayResim.com sitesinden hiçbir hak talep edemez.

Telif hakki fiziksel veya elektronik imza ile kişinin kendi adına olarak belirlenmiştir. KolayResim.com sitesi üzerinde bir hakkı yoktur;

KolayResim.com yukarıda belirtilmiş olan kural ve bilgileri istediği zaman, istediği şekilde, haber vermeksizin değiştirme ve aleyhinde kullanma hakkına sahip olup, kullanıcı, kişi veya kurum yukarıda belirtmiş olan kural, koşul veya telif bilgileri kabul eder ve hiçbir şekilde KolayResim.com sitesinden hak talep edemezler. Herhangi bir soru ve önerileriniz için adresine tıklayabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olduğunda veya iletişime geçmek istediğinizde [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Resim | Resim Yükle | Resim Paylaş | Hızlı Resim Yükle
Resim ön izlemeye tıklayarak resim üzerinde düzenleme yapabilir veya tekrar boyutlandırabilirsiniz
Resim ön izlemeye dokunarak resim üzerinde düzenleme yapabilir veya tekrar boyutlandırabilirsiniz
Resim eklemeyi Doğrudan bilgisayarınızdan yapabilir veya resimlerin URL'lerini girerek yapabilirsiniz.
Yüklenen 0 Resimler (0% tamamlandı)
Resimlerin düzenlenmesi yapılıyor. Bu işlem birkaç saniye sürebilir.
Yükleme Tamamlandı
Yüklenen Resimlerinizi nerede saklayacaksınız ? Albümsüz genel olarak kullanmak istiyorum.. veya Resimler için yeni bir Albüm oluştur veya move the images Kullandığım albümlerimden birine ekle.
Yüklediginiz resimleri hesabınıza kayit etmek icin buradan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz veya Giriş yapabilirsiniz
Hiçbir resim yüklenmedi.
Hata! Lütfen işlemlerini tekrar deneyiniz
    veya İptal Et
    Not : Bazı resimler yüklenemedi. Daha Fazla Bilgi
    Daha fazla bilgi için hata raporunu kontrol ediniz.
    JPG PNG BMP GIF Maksimum 20 MB